Kompleksowe usługi

Jesteśmy firmą budowlaną, która oferuje kompleksowe usługi zarówno dla osób prywatnych jak i instytucjonalnych. Niezależnie od tego, czy realizujemy wielkie projekty, czy te mniejsze do swoich zadań podchodzimy z równym zaangażowaniem. Nasze ekipa doskonale się sprawdza jako wykonawca kompletny, ale również potrafimy współpracować z innymi firmami. Chętnie nawiązujemy współpracę z biurami architektonicznymi, ale również z firmami konsultingowymi wykonując powierzone zadania.

Najwyższej klasy fachowcy

Przedsiębiorstwo KACMAT zatrudnia najwyższej klasy fachowców, niezbędnych do wybudowania domu od fundamentów po klucz. Taka polityka pozwala na możliwość zagwarantowania bezpiecznego procesu budowy na każdym jego etapie, bez konieczności oczekiwania na kolejnego fachowca. Niezależnie od rodzaju wykonywanych robót – budowa domu, rozbudowa, czy po prostu jego remont, nasi specjaliści robią wszystko, by jakość robót była najwyższa, a czas poświęcony na prace jak najmniej uporczywy dla inwestora.

Wysokie standardy

Działamy zarówno na rynku prywatnym, a także publicznym. Swoją ofertę kierujemy również do jednostek administracji samorządowych do realizacji ich celów w zakresie budowy nowych domów, remontów i rozbudowy budynków już istniejących, a będących w ich gestii. Jesteśmy przedsiębiorstwem o wysokich standardach, dzięki czemu nasze prace cieszą się niezmiennie wysokim uznaniem. W naszej ofercie można znaleźć prace kompleksowe, od prac ziemnych po wykonanie ostatnich prac wykończeniowych, oferujemy również prace remontowe w ustalonym wcześniej zakresie.

Konkurencyjna cena

Nasze przedsiębiorstwo cechuje przede wszystkim najwyższa jakość wykonywanych prac w połączeniu z konkurencyjną ceną. Ten efekt uzyskujemy poprzez maksymalne zaangażowanie naszych pracowników, którzy są wysokiej klasy specjalistami w swojej dziedzinie, a także dzięki współpracy z najlepszymi dostawcami, którzy są w stanie dostarczyć najlepsze materiały po najlepszych dla klienta cenach. Takie rozwiązanie pozwoli inwestorom na osiągnięcie swojego zamierzonego celu bez obawy o przekroczenie zakładanego na dane prace budżetu.

Jeśli szukacie pewnego przedsiębiorstwa budowlanego, z którego działań zadowolonych jest już rzesza inwestorów, jeśli nie potrzebujesz stresów podczas budowy lub remontu, to jesteśmy właściwą firmą.

Zapraszamy do współpracy…

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.